מועדון הבוגרים של
!IMPACT

מועדון הבוגרים של !IMPACT הוקם בשנת 2011
שנת העשור של התוכנית, ומונה כיום כ
-8,900 בוגרים שסיימו בהצלחה את לימודי התואר והשתלבו בכל תחומי המשק בישראל.

אנו מאמינים כי בוגרי !IMPACT מהווים הון אנושי איכותי וערכי, ויהוו בעתיד דמויות מפתח מובילות בחברה הישראלית. על כן, המועדון הוקם מתוך שאיפה לעקוב ולתמוך בהתפתחות בוגרי התוכנית, ליצור רשת תמיכה וסיוע חברתית-עסקית-אקדמית בקרב הבוגרים והמלגאים (בוגרי העתיד), וכן להגדיל את ההשפעה החיובית של בוגרי התכנית על הקהילה בה הם חיים.

פעילויות המועדון מתמקדות במספר תחומים:

תרומה לדור ההמשך

  • 'מלגות הבוגרים' – בוגרים זוכים להפוך בעצמם לתורמי התכנית, באמצעות השתתפות בפרויקט הדגל של המועדון, בו הם תורמים (כל אחד בהתאם ליכולתו) לטובת מלגות חדשות לתכנית. בזכות הפרויקט, אימצו הבוגרים כבר 17 מלגאים בתכנית: 7 סטודנטים אומצו על ידי בוגרים שמימנו את מלגתם באופן אישי ו-10 סטודנטים נוספים אומצו על ידי קבוצת הבוגרים ('תרומת המונים').

 

השמה וליווי מקצועי

  • משרות איכותיות – אנו מפתחים שיתופי פעולה אסטרטגיים עם חברות וארגונים מובילים במשק, להנגשת משרות איכותיות לבוגרי התכנית.
  • פרויקט 'מנטור להצלחה!', במסגרתו בוגרי התכנית זוכים לקבל ייעוץ- ליווי- הכוונה מקצועית בתחומי הקריירה שלהם, מאנשי מקצוע מנוסים מתחומי ידע והתמחות שונים.

 

התפתחות אישית ומקצועית

  • הרצאות אורח – הבוגרים זוכים להשתתף בהרצאות מעשירות, מרתקות וייחודיות, המועברות על ידי מרצים מבוקשים, מתחומי ידע התמחות שונים, בהתנדבות מלאה. טרם ההרצאה, מפגשים אלו מהווים הזדמנות נהדרת לבוגרים להרחיב את מעגלי ה'נטוורקינג' שלהם, להעמיק את ההיכרות ביניהם בפן המקצועי ולחשוף את עצמם להזדמנויות עסקיות חדשות, הקיימות בקרב קהילת הבוגרים. לצפיה בהרצאות שהתקיימו לחץ כאן
  • סדנאות מקצועיות – אנו מאפשרים לבוגרי התכנית להשתתף בסדנאות מקצועיות וסדנאות להתפתחות אישית, במטרה להעניק להם ידע וכלים מעשיים שיעזרו להם בעתידם המקצועי והאישי.

במועדון הבוגרים מתנדב צוות של מלגאים המסייע בקידום ופיתוח פעילות המועדון.
במסגרת תפקידם, יוצרים המתנדבים קשר טלפוני אישי עם כל בוגר, מעדכנים את פרטיו,
ומציעים לו להצטרף לפעילויות המועדון. צוות המתנדבים שותף גם בארגון ותפעול אירועי המועדון השונים.

אתר מועדון הבוגרים, נועד להנגיש את המידע אודות הפעילויות והפרויקטים של המועדון ולאפשר לבוגרים לקחת בהם חלק.

הנהלת !IMPACT וצוות מועדון הבוגרים שואף תמיד לחדש, להתייעל ולהרחיב את פעילותו למען בוגרי התכנית. נשמח לשמוע רעיונות, המלצות והצעות, וכן לקבל משוב על פעילות המועדון.

בהערכה רבה ובהצדעה לבוגרי התכנית,

הנהלת !IMPACT וצוות מועדון הבוגרים

ההצלחה שלנו היא עתידה של מדינת ישראל!

טלפון : 03-696-8855 | פקס: 03-729-2729

דוא"ל: impactbogrim@fidf.org

כתובת: בית אמריקה, שד' שאול המלך 35
תל אביב, 6133102

ידידי צה"ל בארה"ב - !IMPACT - מועדון הבוגרים

© Copyrights 2016